Nominace
Krajská miniliga SKFS 5+1 - 5.5.2024
Místo: Vlašim
Sraz: 13:15 hod
Konec: 17:00 hod
Nominace: Buček, Granát, Heřmánek, Hrdina, Pavel, Podhorský, Tvrdík, Vaner, Zadražil
Trenéři: Vosička
Stulpny: MODRÉ
Mistrovství jižních Čech 6+1 - 4.5.2024
Místo: areál Soukeník, Sezimovo Ústí
Sraz: 12:45 hod
Konec: 15:30 hod
Nominace: Augustín, Jelínek, Jeřábek, Johanes, Kaněra, Koblasa, Murgač, Rezek, Sadílek, Vanta
Trenéři: Sadílek, Koblasa
Stulpny: ŽLUTÉ
Mistrovský zápas OFS SP proti TJ Sokol Senohraby / TJ Slavoj Velké Popovice 7+1 - 1.5.2024
Místo: fotbalový stadion TJ Sokol Senohraby
Sraz: 9:30 hod
Konec: 11:30 hod
Nominace: Augustín, Buček, Granát, Hrdina, Jelínek, Jeřábek, Johanes, Murgač, Podhorský, Rezek, Sadílek, Vanta
Trenéři: Sadílek
Stulpny: ŽLUTÉ
Miniliga Benešov 7+1 - 24.4.2024
Místo: atletický stadion Benešov
Sraz: 13:15 hod
Konec: 17:00 hod
Nominace: Barnet, Bartoš, Granát, Hadžalič, Jelínek, Jeřábek, Murgač, Podhorský, Rezek, Sadílek
Trenéři: Sadílek
Stulpny: ŽLUTÉ
Minirepublika Sokolov 7+1 - 24.4.2024
Místo: areál Bohemia (u Billy), Sokolov
Sraz: 11:15 hod
Konec: 15:00 hod
Nominace: Augustín, Buček, Heřmánek, Johanes, Kaněra, Kovářů, Pavel, Starosta, Vaner, Vanta, Zadražil
Trenéři: Koblasa
Stulpny: ŽLUTÉ
Krajská miniliga SKFS 5+1 - 21.4.2024
Místo: Unhošť
Sraz: 13:15 hod
Konec: 17:00 hod
Nominace: Augustín, Buček, Heřmánek, Kaněra, Koblasa, Murgač, Starosta, Vaner, Zadražil
Trenéři: Vosička
Stulpny: ŽLUTÉ
Miniliga Sokolov 7+1 - 21.4.2024
Místo: areál Bohemia (u Billy), Sokolov
Sraz: 12:00 hod
Konec: 16:00 hod
Nominace: Barnet, Bartoš, Hrdina, Jelínek, Jeřábek, Johanes, Podhorský, Rezek, Sadílek, Tvrdík, Urban, Vanta
Trenéři: Sadílek
Stulpny: ŽLUTÉ
Miniliga České Budějovice 7+1 - 13.4.2024
Místo: UMT areál Složiště, České Budějovice
Sraz: 13:15 hod
Konec: 17:00 hod
Nominace: Augustín, Buček, Hadžalič, Hrdina, Jeřábek, Johanes, Kaněra, Koblasa, Murgač, Rezek, Urban
Trenéři: Koblasa
Stulpny: MODRÉ
Mistrovský zápas OFS SP proti Sokol Mezno / Sokol Borotín 7+1 - 13.4.2024
Místo: atletický stadion města Benešov
Sraz: 8:15 hod
Konec: 11:00 hod
Nominace: Barnet, Bartoš, Granát, Heřmánek, Kovářů, Micka, Pavel, Starosta, Tvrdík, Vaner, Vanta, Zadražil
Trenéři: Vosička
Stulpny: ŽLUTÉ
Přátelský zápas Spartak Kbely 5+1 - 10.4.2024
Místo: Železnobrodská 961, 197 00 Kbely
Sraz: 16:30 hod.
Konec: 18:30 hod.
Nominace: Augustín, Bartoš, Jeřábek, Jelínek, Koblasa, Murgač, Rezek, Sadílek, Starosta, Vanta
Trenéři: Sadílek
Stulpny: MODRÉ
Mistrovský zápas OFS SP proti Sokol Zdislavice/ Sokol Pravonín 7+1 - 10.4.2024
Místo: hřiště Pravonín
Sraz: 16:15 hod
Konec: 18:30 hod
Nominace: Buček, Granát, Hadžalič, Heřmánek, Hrdina, Johanes, Kaněra, Kovářů, Micka, Pavel, Tvrdík, Zadražil
Trenéři: Vosička
Stulpny: ŽLUTÉ
Krajská miniliga SKFS 5+1 - 7.4.2024
Místo: 17. listopadu 1325, 293 01 Mladá Boleslav
Sraz: 11:15 hod
Konec: 15:00 hod
Nominace: Koblasa, Micka, Pavel, Podhorský, Starosta, Tvrdík, Vaner, Zadražil
Trenéři: Koblasa, Vosička
Stulpny: ŽLUTÉ
Zimní Wolf Miniliga 5+1 - 7.4.2024
Místo: areál Složiště, České Budějovice
Sraz: 8:15 hod
Konec: 13:00 hod
Nominace: Augustín, Heřmánek, Kaněra, Kalošová, Sadílek, Urban, Vaněčková, Vanta
Trenéři: Sadílek, Kaloš
Stulpny: ŽLUTÉ
Minirepublika 7+1 - 6.4.2024
Místo: U Stadionu 901 , Neratovice
Sraz: 12:15 hod
Konec: 16:00 hod
Nominace: Barnet, Bartoš, Buček, Hadžalič, Hrdina, Jelínek, Jeřábek, Johanes, Kovářů, Murgač, Rezek
Trenéři: Rezek
Stulpny: ŽLUTÉ
Přátelský zápas FK Příbram 7+1 - 29.3.2024
Místo: velká UMT stadion FK Benešov
Sraz: 10:15 hod.
Konec: 13:00 hod.
Nominace: Barnet, Bartoš, Buček, Hadžalič, Hrdina, Jeřábek, Jelínek, Kaněra, Koblasa, Rezek, Sadílek, Vanta
Trenéři: Sadílek, Koblasa
Stulpny: ŽLUTÉ
Krajská miniliga SKFS 5+1 - 24.3.2024
Místo: 17. listopadu 1325, 293 01 Mladá Boleslav
Sraz: 14:15 hod
Konec: 18:00 hod
Nominace: Augustín, Buček, Hadžalič, Hrdina, Kovářů, Pavel, Rezek, Urban, Vaner
Trenéři: Vosička, Rezek
Stulpny: ŽLUTÉ
Turnaj České Budějovice 7+1 - 24.3.2024
Místo: UMT areál Složiště, České Budějovice
Sraz: 9:00 hod
Konec: 13:00 hod
Nominace: Bartoš, Heřmánek, Jelínek, Jeřábek, Johanes, Kaněra, Koblasa, Murgač, Sadílek, Starosta, Vanta
Trenéři: Sadílek
Stulpny: MODRÉ
Miniliga FC Bohemians 1905 7+1 - 16.3.2024
Místo: UMT SK Gordic Kačerov, Za mlýnem 101, 147 00 Praha 4
Sraz: 9:15 hod
Konec: 13:00 hod
Nominace: Augustín,Bartoš, Hadžalič, Hrdina, Jelínek, Jeřábek, Murgač, Rezek, Sadílek, Urban, Vaner, Vanta
Trenéři: Sadílek, Vosička
Stulpny: ŽLUTÉ
Zimní HAMR Miniliga 5+1 - 9.3.2024
Místo: Záběhlická 3, 106 00 Praha 10-Záběhlice
Sraz: 13:00 hod.
Konec: 17:00 hod.
Nominace: Augustín, Barnet, Bartoš, Jelínek, Jeřábek, Koblasa, Murgač, Vanta
Trenéři: Koblasa
Stulpny: ŽLUTÉ
Přátelský zápas SK Modřany 7+1 - 9.3.2024
Místo: velká UMT stadion FK Benešov
Sraz: 12:15 hod.
Konec: 15:00 hod.
Nominace: Buček, Granát, Heřmánek, Hrdina, Johanes, Kalošová, Kaněra, Micka, Pavel, Podhorský, Tvrdík, Urban, Vaner
Trenéři: Kaloš, Vosička
Stulpny: ŽLUTÉ
Přátelský zápas ČLU Beroun 5+1 - 3.3.2024
Místo: Nad Stadionem, 267 01 Králův Dvůr u Berouna
Sraz: 10:15 hod.
Konec: 13:00 hod.
Nominace: Granát, Johanes, Kalošová, Kaněra, Kovářů, Pavel, Podhorský, Tvrdík, Vanta
Trenéři: Koblasa, Kaloš
Stulpny: ŽLUTÉ
Miniliga Morava 7+1 - 2.3.2024
Místo: UMT Boby Brno
Sraz: 8:15 hod
Konec: 12:30 hod
Nominace: Augustín, Bartoš, Buček, Hadžalič, Heřmánek, Jelínek, Jeřábek, Koblasa, Murgač, Rezek, Sadílek, Urban
Trenéři: Sadílek, Rezek
Stulpny: MODRÉ