Tréninky a turnaje
Květen - Červen 2024
1.5. středa - Okresní přebor mladší žáci - TJ Sokol Senohraby / TJ Sokol Velké Popovice 7+1 - čas srazu: 9:30 hod. - konec 12.00 hod., místo Senohraby
2.5. čtvrtek - Trénink - čas srazu: 17.45 hod. - konec 19.30 hod. - místo atletický stadion
4.5. - sobota - Mistrovství jižních Čech 6+1 - čas srazu: 12.45 hod. - místo Sezimovo Ústí - areál Soukeník
5.5. - neděle - Krajská středočeská miniliga 5+1 - čas srazu: 13.15 hod - 16.00 hod - místo Vlašim
6.5. pondělí - Trénink - čas srazu: 17.45 hod. - konec 19.30 hod. - místo atletický stadion
8.5. středa - TURNAJ SaphoCup 6+1 - čas srazu: bude upřesněno - místo Admira Praha
8.5. středa - TURNAJ Český Brod 5+1 - čas srazu: bude upřesněno - místo Český Brod
9.5. čtvrtek - Trénink - čas srazu: 17.45 hod. - konec 19.30 hod. - místo atletický stadion
11.5. sobota - Okresní přebor mladší žáci - TJ Úročnice 7+1 - čas srazu: 9:30 hod. - konec 12.00 hod., místo Benešov
12.5. - neděle - MINILIGA Táborsko 7+1 - čas srazu: 14.15 hod. - konec 17.30 hod. - místo Sezimovo Ústí - areál Soukeník
12.5. - přátelské utkání SK Slavia Praha 2014 7+1 - čas srazu: 9.15 hod - konec 12.00 hod., místo Praha Horní Měcholupy
13.5. pondělí - Trénink - čas srazu: 17.45 hod. - konec 19.30 hod. - místo atletický stadion
15.5. středa - Trénink - čas srazu: 17.45 hod. - konec 19.30 hod. - místo atletický stadion
16.5. čtvrtek - Trénink - čas srazu: 17.45 hod. - konec 19.30 hod. - místo atletický stadion
17.5. pátek - Okresní přebor mladší žáci - FC Vracovice - čas srazu: 17:00 hod. - konec 19.00 hod., místo Vracovice
18.5. sobota - Turnaj Příbram 7+1 - čas srazu : bude upřesněno - místo Příbram
19.5. neděle - Krajská středočeská miniliga 5+1 - čas srazu: 13.15 hod. - 16.00 hod. - místo Nové Strašecí
20.5. pondělí - Trénink - čas srazu: 17.45 hod. - konec 19.30 hod. - místo atletický stadion
22.5. středa - Trénink - čas srazu: 17.45 hod. - konec 19.30 hod. - místo atletický stadion
23.5. čtvrtek - Trénink - čas srazu: 17.45 hod. - konec 19.30 hod. - místo atletický stadion
25.5. sobota - Okresní přebor mladší žáci - FK Soběhrdy 7+1 - čas srazu: 9:45 hod. - konec 12.15 hod., místo Soběhrdy
26.5. neděle - Krajská středočeská miniliga 5+1 - čas srazu: bude upřesněno - místo Benešov
27.5. pondělí - Trénink - čas srazu: 17.45 hod. - konec 19.30 hod. - místo atletický stadion
29.5. středa - Trénink - čas srazu: 17.45 hod. - konec 19.30 hod. - místo atletický stadion
30.5. čtvrtek - Trénink - čas srazu: 17.45 hod. - konec 19.30 hod. - místo atletický stadion
1.6. sobota - Okresní přebor mladší žáci - TJ JAWA Pecerady 7+1 - čas srazu: 9:30 hod. - konec 12.00 hod., místo Benešov
1.6. sobota - Minirepublika 7+1 VENKU - čas srazu: bude upřesněno - místo Vlašim
3.6. pondělí - Trénink - čas srazu: 17.45 hod. - konec 19.30 hod. - místo atletický stadion
5.6. středa - Trénink - čas srazu: 17.45 hod. - konec 19.30 hod. - místo atletický stadion
6.6. čtvrtek - Trénink - čas srazu: 17.45 hod. - konec 19.30 hod. - místo atletický stadion
8.-9.6. sobota - FINÁLE PLANEO - MÍSTO HLUČÍN
9.6. neděle - Okresní přebor mladší žáci - TJ Slavoj Čerčany / TJ Sokol Přestavlky 7+1 - čas srazu: 9:30 hod. - konec 12.00 hod., místo Čerčany
10.6. pondělí - Trénink - čas srazu: 17.45 hod. - konec 19.30 hod. - místo atletický stadion
12.6. středa - Trénink - čas srazu: 17.45 hod. - konec 19.30 hod. - místo atletický stadion
13.6. čtvrtek - Trénink - čas srazu: 17.45 hod. - konec 19.30 hod. - místo atletický stadion
15.6. sobota - Okresní přebor mladší žáci - TJ Sokol Dolní Kralovice 7+1 - čas srazu: 9:30 hod. - konec 12.00 hod., místo Benešov
17.6. pondělí - Trénink - čas srazu: 17.45 hod. - konec 19.30 hod. - místo atletický stadion
19.6. středa - Trénink - čas srazu: 17.45 hod. - konec 19.30 hod. - místo atletický stadion
20.6. čtvrtek - Trénink - čas srazu: 17.45 hod. - konec 19.30 hod. - místo atletický stadion
22. nebo 23.6. sobota nebo neděle - MINILIGA Benešov 7+1 ( dva týmy ) + ROZLUˇČKA